مرام‌نامه شبکه اجتماعی و سایت خوان کرم

بسم الله الرحمن الرحیم

مقدمه:

سایت خوان کرم با توکل و استعانت از خداوند متعال و ذیل توجهات اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و در راستای تحقق منویّات مقام معظم رهبری جهت تشکیل هیات‌های اندیشه ورزی ماحصل تحقیقات و پژوهشهای اندک انجام شده را در معرض دوستان و اندیشه ورزان قرار داده تا ضمن گسترش فرهنگ ناب اسلام محمدی (ص) از آراء و اندیشه‌های دیگر محققین بهره‌مند گردد.

دوستان عزیز لطفاً به موارد ذیل توجه ویژه داشته باشید.

۱- مطالب این سایت صرفاً جهت دوستانی تهیه شده است که از فرهنگ تحقیقاتی برخورد بوده و سنجش صحت و سقم آن به عهده پژوهشگر می باشد.

۲- لطفاً از انتشار مطالب این سایت به صورت عمومی، به دلیل سوء استفاده احتمالی و یا عدم آشنائی برخی افراد با فرهنگ تحقیقاتی، خودداری بفرمائید.

۳- لطفاً اخلاق پژوهشی را رعایت فرموده و نسبت به نظرات و تحقیقات دیگران با احترام برخورد نمائید، هرچند با نظر شما موافق نباشد.

۴- در این سایت التزام به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی یک اصل بوده و لذا از پذیرش دوستانی که به هر علت در این گونه موضوعات دارای سلیقه دیگری می باشند، معذوریم.

۵- پاسخ به سوالات مراجعین عزیز، با توجه به فراخور علمی و اقتضای زمانی انجام خواهد شد و ممکن است برخی از سوالات بدون پاسخ بماند.

۶- با توجه به شخصی بودن این سایت، عضویت در آن، منوط به شناخت کاربران توسط مسئول سایت بوده و از عضویت دیگر افراد معذور خواهیم بود.

۷- مطالب این سایت در جهت تبلیغ هیچ گروه حقیقی و حقوقی نیست، لذا شما نیز از انتشار آن خودداری بفرمائید.

۸- در صورت وجود انتقاد نسبت به مطالب، نظرات خود را برای ما ارسال بفرمائید.

© کپی رایت - خوان کرم